aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

hopgorki

Portal HopGórki.pl przyłącza się do akcji #zostańwdomu i proponuje dzieciom i młodzieży wspólne spędzanie czasu i wykonanie prac plastycznych na podstawie materiałów znajdujących się na stronie.

 

W zakładce „dla dzieci” znajdują się materiały przeznaczone dla najmłodszych. Jeśli masz do 9 lat wybierz kolorowankę, wydrukuj i pokoloruj. Następnie za zgodą rodziców opublikuj zdjęcie pracy w komentarzu do posta o konkursie umieszczonego na facebookowym profilu hopgorek.

Dla dziesięciolatków i starszych dzieci oraz młodzieży uzdolnionej artystycznie proponujemy stworzenie obrazu – pracy plastycznej w dowolnej technice przedstawiającej jeden z obiektów architektonicznych lub przyrodniczych opisanych na HopGórki,pl. Na portalu znajdziecie wiele zdjęć obiektów i atrakcji turystycznych z obszaru aż ośmiu gmin. Prosimy o wybranie jednego, szczególnie wam bliskiego, lub takiego, który chcielibyście niebawem zobaczyć i ukazanie swojej wizji artystycznej tego miejsca. Pomocą będą zdjęcia i opisy zamieszczone na HopGórki.pl. Zdjęcia swoich prac zamieszczajcie w komentarzach do posta konkursie umieszczonego na facebookowym profilu hopgorek.

Przyznamy nagrody niespodzianki. Wasze prace będą promować wybrane przez was miejsca na portalu HopGórki.pl oraz na naszym facebookowym fanpage. Być może uda się stworzyć zilustrowany przez was mini przewodnik po naszych pięknych okolicach?

Udostępnienie zdjęcia oznacza zgodę na jego wykorzystanie w materiałach promocyjnych portalu hopgorki.pl

 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA