aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. wp

Jesień przyniosła nowe wydarzenie na rynku finansowym. Według kierownictwa platformy analitycznej FoxyCredit, spółka rozpoczęła działalność w Polsce. Przypomnijmy, że jest to drugi projekt w tym roku - w lipcu serwis został uruchomiony w Rumunii.

lh

Potrzebujesz kogoś, kto stworzy Twoją stronę internetową? Chcesz założyć sklep w sieci, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Gdy tylko zaczniesz szukać odpowiednich specjalistów, nieuchronnie natkniesz się na szereg określeń, których w potocznym języku zwyczajnie się nie używa. Co gorsza, niejednokrotnie będziesz mierzyć się z koniecznością przebrnięcia przez dziwnie wyglądające skróty, które mają świadczyć o bogatym doświadczeniu danej osoby.

fot. wp

Kontynuacja kryzysu epidemiologicznego stawia pod znakiem zapytania obecny stan gospodarki w Polsce i na świecie. Epidemia odcisnęła swoje piętno na większości funkcjonujących w kraju branży, utrudniając spekulacje na temat przyszłości dokonywanych przez przedsiębiorców inwestycji, wprowadzając pierwiastek niepewności, szczególnie wśród osób próbujących odnaleźć się w obecnej sytuacji ekonomicznej, bez profesjonalnej znajomości tematu.

Kamienna Góra - Anturium

Dom pogrzebowy, zakład kamieniarski Anturium, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika fizycznego - mężczyzny z prawem jazdy kategorii B.
tel. 881 791 007,  511 778 940

fot. wp

Prowadzenie biznesu wymaga nie tylko cierpliwości, ale także zaradności i wytrwałości w poszukiwaniu nowych klientów i kontrahentów. Rozmowy biznesowe bywają bardzo stresujące, dlatego warto wybrać odpowiednie miejsce, w którym na spokojnie będziesz mógł przedstawić swoje pomysły. Podpowiadamy, gdzie warto umówić się z potencjalnym współpracownikiem, by spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

Oświadczenie radnego M. Zbrzyznego

sanikom

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Sanikom” Sp. z o.o., zatrudni:

- mechanika maszyn i urządzeń

* kontakt pod numerem telefonicznym: 603 104 174 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:00 do 14:00)

- kierowcę śmieciarki kat. C

* kontakt pod numerem telefonicznym: 697 677 018 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:00 do 14:00)

Syndyk masy upadłości CRS sp. z o.o. w Opolu oferuje możliwość - po uzyskaniu stosownych zezwoleń administracyjnych - odebrania gruzu po wyburzeniach obiektów w Lubawce, na nieruchomości przy ul. Kamiennogórskiej (w terenie obok parku Watra) w Lubawce.

Po raz czternasty proponujemy internautom ocenę radnych. Wystarczy wskazać najlepszego radnego. Aby wziąć udział w głosowaniu wystarczy wysłać SMS-a. Zabawa trwać będzie do 27 listopada 2020 roku do godziny 20.

fot. wp

Pożyczka hipoteczna uważana jest za najkorzystniejsze rozwiązanie, jakie obecnie funkcjonuje w bankowości. Zasady działania tego produktu są bardzo proste. Pożyczkobiorca przekazuje pod zastaw dom, mieszkanie, działkę lub inną nieruchomość, a w zamian otrzymuje od banku określoną kwotę pieniędzy, którą może przeznaczyć na dowolny cel.

REKLAMA