aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Źródło: pexels.com

Agencja marketingowa odgrywa bardzo znaczącą rolę dla odniesienia sukcesu w biznesie. Tylko odpowiednio przygotowana strategia marketingowa może przyczynić się do zwiększenia sprzedaży oraz pozwolić na umocnienie znaczenia marki. Jak promować firmę online? Jakie są zadania agencji marketingowej? Jaka agencja pomoże w realizacji określonych celów?

Kamienna Góra - Anturium

Dom pogrzebowy, zakład kamieniarski Anturium, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika fizycznego - mężczyzny. Mile widziane prawo jazdy kategorii B.
tel. 881 791 007,  511 778 940

fot. lh

Dlaczego warto odwiedzić najpiękniejsze miasto w Polsce? Ile czasu warto poświęcić na pobyt w Mieście Królów – wystarczy weekend czy mnogość atrakcji wymaga tygodniowego wyjazdu? Co Kraków ma do zaoferowania spragnionym przygód turystom? Na wszystkie te pytania znajdziecie odpowiedź w poniższym artykule.

fot. wp

Nie każdy z użytkowników smartfonów, wymaga od swojego urządzenia wysokiego profesjonalizmu, za który nierzadko należy zapłacić pokaźną sumę pieniędzy. Z propozycją przychodzi Samsung wraz z nowym telefonem Galaxy A21s. Smartfon o solidnym aparacie i pojemnej baterii sprawdzi się do codziennego użytkowania, a zapłacimy za niego mniej niż 900 złotych.

fot. lh

Hale magazynowe można wykorzystać na wiele sposobów. Jeśli dysponujesz budynkiem tego typu zapewne zastanawiasz się, w jaki sposób wygenerować przy jego pomocy większe zyski. W takim wypadku warto poznać opcje, z których korzysta Twoja konkurencja.

ROkom - oferta - absolwenci

dcrDolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.
zatrudni
• pielęgniarkę
• pielęgniarkę instrumentariuszkę
• opiekunów medycznych

Źródło: pixabay.com

Opóźniony lot - poznaj 3 powody, dla których warto skorzystać z oferty AirCashBack

Zbliża się sezon urlopowy i wiele osób zdecyduje się wybrać podróż lotniczą do miejsca wypoczynku. Ten rodzaj transportu uznawany jest za najszybszy, co szczególnie odczujesz na średnich i długich trasach. Jednak problemy z pogodą i nieprzewidziane awarie mogą doprowadzić do opóźnienia lotu, co często mocno krzyżuje plany urlopowe. W takiej sytuacji nie jesteś bezradny i możesz domagać się rekompensaty. Z poniższego tekstu dowiesz się:

  • jak zachować się w czasie opóźnienia,

  • w jakich sytuacjach pomoże Ci AirCashBack,

  • jak zwrócić się o pomoc w uzyskaniu odszkodowania.

katharsisSzanowni Państwo
Z radością informujemy, że spełniając wasze oczekiwania odnośnie jakości wykonywanych usług przenosimy miejsce prowadzenia działalności.
Od 1 lipca 2020 zapraszamy pod nowy adres ul. Okrzei 2/3 Kamienna Góra.
Skrzyżowanie ulic Katowickiej, Okrzei, Wojska Polskiego.

fot. wp

Dla uzyskania wysokich plonów ważne są nie tylko dobranie gatunku i odmiany zbóż oraz nawożenie gleby. Równie istotna jest odpowiednia ochrona przed chorobami, na które narażone są rośliny. W jaki sposób rolnicy zabezpieczają swoje uprawy przed niebezpiecznymi chorobami?

REKLAMA