aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Marciszów

W tym tygodniu ma dojść do spotkania wójta Marciszowa z zarządem Banku Spółdzielczego w Jaworze. Rozmowy mają dotyczyć wywiązywania się przez bank z zobowiązań wobec gminy.

Kolejka 8 - 26-27 września

Kolejka 6 - 26-27 września

Kamienna Góra - mistrzostwa warcaby 100-polowe

Dzisiaj (niedziela, 27 września) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbyły się mistrzostwa powiatu kamiennogórskiego w warcabach 100-polowych. Oprócz mistrzowskich tytułów zawodnicy walczyli o prawo gry w zawodach strefowych.

 protest

Od kilku dni na karetkach zobaczyć można informacje o proteście. Jak informuje Ogólnopolski Związek Zawodowy Ratowników Medycznych od 16.09.2020 roku protest tej formacji został odwieszony. To efekt niezrealizowanych obietnic przez Ministerstwo Zdrowia.

Ptaszków

Mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego już zaczęli odczuwać utrudnienia związane z budową drogi ekspresowej S3. Kolejne zmiany wprowadzone będą w przyszłym tygodniu.

AMS Mini Volley Kamienna Góra

Dzisiaj (sobota, 26 września) w Twardogórze zawodniczki Akademii Młodego Siatkarza „MINI VOLLEY” z Kamiennej Góry bardzo udanie zainaugurowały sezon rozgrywkowy. Zagrały w turnieju Volleymania Dolny Śląsk.

Kolejka 8 - 26-27 września

Kolejka 10 - 26-27 września

Dzisiaj (sobota, 26 września) drugiego dnia Wojewódzkich Mistrzostw Młodzików - XXII Pucharu Melafiru w biathlonie w Czarnym Borze rozegrane zostały sprinty.

Orzeł LubawkaW dziesiątej kolejce IV ligi piłkarze Orła Lubawka podejmowali Sokoła Wielka Lipa. Kibice zobaczyli pięć bramek.

fot. policja Wałbrzych

Kryminalni z wałbrzyskiej komendy wspólnie z policjantami z Boguszowa Gorc rozbili grupę przestępczą, której członkowie na terenie województwa dolnośląskiego dokonywali kradzieży z włamaniem do automatów na myjniach samochodowych. Do sprawy zatrzymano 3 osoby, którym udowodniono 25 przestępstw, gdzie straty na chwilę obecną sięgają kilkanaście tysięcy złotych.

Kamienna Góra - ul Papieża Jana Pawła II

Zgodnie z zapowiedziami od dzisiaj (sobota, 26 września) zamknięta dla ruchu jest część ulicy Papieża Jana Pawła II w Kamiennej Górze. Służba drogowa ustawia odpowiednie oznakowanie.

fot. policja Kamienna Góra

Dzisiejszej nocy dwie policjantki z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego kamiennogórskiej komendy zatrzymały na ul. Słonecznej w Kamiennej Górze forda focusa, którego kierujący nie dość, że sam był pod wpływem narkotyków, to w drzwiach auta schowaną miał metamfetaminę.

Krzeszów - festiwal muzyki dawnej

Dzisiaj (piątek, 25 września) w Krzeszowie rozpoczął się festiwal muzyki dawnej Radix Poloniae. Przed muzycznymi prezentacjami odbyła się promocja książki ks. dr Łukasza Kutrowskiego.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2020

REKLAMA