aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Wójt gminy Kamienna Góra szuka sekretarza gminy. Współpracę z poprzednim zakończył z końcem roku.

 s3 - źródło GDDKiA

Mimo przerwy zimowej realizowana jest budowa drogi ekspresowej S3 na Dolnym Śląsku. Na odcinku od Kamiennej Góry do granicy państwa w Lubawce w pierwszych dniach stycznia pracowało 65 jednostek sprzętowych oraz 226 osób.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 22:00 19 stycznia do 5:00 20 stycznia.

fot. luxmed

W mammografii finansowanej przez NFZ w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi można wziąć udział niezależnie od miejsca zamieszkania i bez skierowania lekarskiego.

zus Płatnicy, którzy czekają na wejście w życie przepisów Tarczy antykryzysowej 7.0, mogą już teraz składać wnioski o odroczenie terminu płatności składek za styczeń 2021 r. np. o miesiąc, club dwa – zanim przepisy zaczną obowiązywać.

lubawka ratusz

W najbliższy czwartek (21 stycznia) radni Lubawki po raz kolejny będą zastanawiać się nad wprowadzeniem podwyżki opłaty za odbiór odpadów.

fot. policja Kamienna Góra

W dn. 15 stycznia br. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz Komendy Miejskiej w Legnicy, w wyniku intensywnej pracy operacyjnej, zatrzymali w jednym z mieszkań na terenie Legnicy 26 – letniego mężczyznę, podejrzanego o dokonanie w dniu 11 stycznia br. w Kamiennej Górze oszustwa metodą „na policjanta” na szkodę 55-letniej mieszkanki Kamiennej Góry, która w wyniku tego przestępstwa utraciła ponad 30 tys. zł.

18 poies policja

W nocy z 15 na 16 stycznia w komisariacie policji w Ścinawie oraz w zaparkowanych przed budynkiem radiowozach wybite zostały szyby. Po kilku godzinach od zdarzenia na miejsce trafił Jukon, pies służbowy z kamiennogórskiej komendy wraz z przewodnikiem mł.asp. Marcinem Nieciem.

18 sople z

Mieszkańcy Kamiennej Góry informują o kolejnym zimowym zagrożenia na ulicach miasta.

18 powietrze z

Spadek temperatury bardzo szybko odbił się na stanie powietrza w Kamiennej Górze. Od jednego z użytkowników otrzymaliśmy zdjęcia dokumentujące pomiary dokonane wczoraj i dzisiaj. Podobne dane prezentowane są na miejskiej stronie.

fot. AMS Mini Volley Kamienna Góra

Z kompletem zwycięstw, ze złotem na szyi z zawodów w Lesznie wróciła drużyna AMS Mini Volley Kamienne Góra.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 19:00 17 stycznia do 9:00 18 stycznia.

siatkowka

Dzisiaj (sobota, 16 stycznia) juniorzy młodsi KS Sudety Kamienna Góra podejmowali JKS Spartakus Jawor.

S3 - fot. strona projektu

Wykonawca drogi ekspresowej S3 między Kamienną Góra a granicą państwa poinformował o zakresie prac wykonanych w pierwszym tygodniu 2021 roku.

fot. GDDKiA/Magda Szumiata

W 2021 roku będziemy kontynuowali realizację prac na trzech odcinkach drogi ekspresowej S3. Roboty postępują pomimo okresu zimowego. Na północ od autostrady A4 trwa budowa ponad 14-kilometrowego odcinka S3 od węzła Kaźmierzów do węzła Lubin Północ. Na południe od A4 trwają roboty na ponad 31-kilomterowym odcinku S3, który jest podzielony na dwa mniejsze odcinki realizacyjne, zadanie III od węzła Bolków do węzła Kamienna Góra oraz zadanie IV od węzła Kamienna Góra do Lubawki (granica państwa).

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2020

informacja o wielkiej orkiestrze wiątecznej pomocy w 2021 roku na terenie powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA