aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. relacja wideo z sesji

Podczas dzisiejszej (czwartek, 26 listopada) radni Lubawki uchwalili stawki podatków od nieruchomości, które obowiązywać będą w 2021 roku.

fot. relacja wideo z sesji

Podczas dzisiejszej (czwartek, 26 listopada) sesji rady miejskiej w Lubawce nie zapadnie decyzja w sprawie nowych opłat za odbiór odpadów.

fot. policja Kamienna Góra

Kierujący zarówno znajdujący się pod wpływem alkoholu jak i narkotyków stanowią olbrzymie zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Kamiennogórscy policjanci przypominają, że prowadzenie samochodu pod wpływem narkotyków jest przestępstwem, za które grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności!

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 22:00 26 listopada do 6:00 27 listopada.

zus GUS podał nowe dane o przeciętnym miesięcznym wynagrodzeniu. Jest ono wyższe niż ostatnio. A to oznacza, że od 1 grudnia emeryci, którzy nie osiągnęli powszechnego wieku emerytalnego oraz renciści, będą mogli więcej dorobić do wypłacanej przez ZUS emerytury.

Pisarzowice, motorynka, fot. użyczone

Dzisiaj (środa, 25 listopada) około godziny 13:15 patrol policji wezwany został na skrzyżowanie wjazdowe do Pisarzowic od strony Kamiennej Góry. Świadek informował o pijanym motorowerzyście.

fot. relacja wideo z sesji

Podczas dzisiejszej (środa, 25 listopada) sesji radni miasta Kamienna Góra mieli zastanawiać się nad wprowadzeniem podwyżki opłat za odbiór odpadów.

S3, Ptaszków

Na budowie odcinka S3 Kamienna Góra - Lubawka położony został asfalt.

Marciszów proboszcz

Diecezja Legnicka poinformował o śmierci ks. Zbigniewa Jagielskiego, proboszcz parafii pw. Niepokalanego Serca NMP w Marciszowie (dekanat Kamienna Góra Wschód).

fot. strazpisarzowice.pl

Wczoraj (wtorek, 24 listopada) zmarł druh Władysław Cebula, od 1975 roku członek Ochotnmieczj Straży Pożarnej w Pisarzowicach.

REKLAMA