aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna GóraBurmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu mieszkalnego nr 1 o powierzchni 13,71m2, położonego na I piętrze (2 kondygnacji) w budynku mieszkalno – usługowym przy ul. Słowiańskiej 3 w Kamiennej Górze.

Kamienna Góra - lokal użytkowy ul. Słowiańska - II przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu użytkowego o powierzchni 74,78 m2, położonego w Kamiennej Górze przy ul. Słowiańskiej 5.

Kamienna Góra - lokal użytkowy ul. Mała - III przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu użytkowego o powierzchni 140,52 m2, położonego w Kamiennej Górze przy ul. Małej 3.

Kamienna GóraBurmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu użytkowego o powierzchni 29,85 m2, położonego w Kamiennej Górze przy ul. L. Waryńskiego 10.

fot. UM Kamienna Góra

Czekamy na uchwalenie budżetu, by ruszyć z programem wymiany brudnych źródeł ciepła w Kamiennej Górze. Dofinansowanie, o które będą mogli ubiegać się mieszkańcy, ma pochłonąć 1,5 mln złotych.

fot. UMKG

Wkrótce do mieszkańców Kamiennej Góry trafią ulotki informujące o akcji #SzczepimySię.

MPWiK Kamienna GóraMiejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Kamiennej Górze wznawia osobiste odczyty wodomierzy w mieszkaniach klientów.

gmina Kamienna GóraWójt Gminy Kamienna Góra informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Kamienna Góra,( w holu, przed drzwiami wejściowymi do urzędu), Al. Wojska Polskiego 10 w dniu 18 stycznia 2021 r. wywieszono wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, stanowiących własność Gminy Kamienna Góra.

lubawka Od 15 stycznia 2021 r. rusza rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19 dla Polaków z I grupy, czyli seniorów (osoby powyżej 80-tego roku życia), nauczycieli i służb mundurowych. Co trzeba zrobić, żeby zapisać się na szczepienie?

fot. UMKG

Miasto Kamienna Góra uruchomiło telefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb transportowych oraz informacji o szczepieniach przeciwko wirusowi SARS-CoV-2.

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu

REKLAMA