aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. UM Kamienna Góra

Miejskie fotopułapki zarejestrowały dwóch mieszkańców porzucających lodówkę przy pojemnikach w rejonie ul. Tadeusza Kościuszki w Kamiennej Górze.

fot. UM Kamienna Góra

Wzrastają koszty postępowania windykacyjnego w samorządach. Zmiany są związane z nowelizacją ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji, która weszła w życie w lutym tego roku.

fot. UM Kamienna Góra

Rozstrzygnęliśmy konkurs na zadania związane z upowszechnianiem kultury fizycznej i sportu w Kamiennej Górze. Pieniądze trafią do siedmiu klubów i organizacji.

 samopomoc

Rozpoczęliśmy akcję SAMOPOMOCY SĄSIEDZKIEJ. Jeśli jej potrzebujesz zadzwoń i umów się w wolontariuszem.

Nekrolog - śp. Adolf Czwartyński

Kamienna Góra - mieszkanie - ul. Chopina - III przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu mieszkalnego nr 8 o powierzchni 21,25 m2, położonego w Kamiennej Górze, ul. F. Chopina 8.

Kamienna Góra - lokal użytkowy - ul. Słowiańska - III przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu użytkowego o powierzchni 74,78 m2, położonego w Kamiennej Górze, ul. Słowiańskiej 5.

Kamienna GóraBurmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu użytkowego o powierzchni 29,85 m2, położonego w Kamiennej Górze, ul. L. Waryńskiego 8-10.

lubawkaSzanowni Państwo, w związku z przyspieszeniem procesu szczepień mogą pojawić się dawki szczepionki, które muszą zostać pilnie wykorzystane. Mając powyższe na uwadze informujemy o możliwości zgłoszenia chęci zaszczepienia się przeciwko wirusowi Sars-Cov-2 w Powiatowym Centrum Zdrowia oraz Dolnośląskim Centrum Rehabilitacji w Kamiennej Górze.

fot. UM Kamienna Góra

Zapraszamy na wideokonferencję na temat dotacji na wymianę nieekologicznych źródeł ogrzewania w ramach projektu pn.: "Wymiana dotychczasowych wysokoemisyjnych źródeł ciepła w domach jednorodzinnych i mieszkaniach w domach wielorodzinnych, na obszarze Gminy Czarny Bór, Gminy Miejskiej Kamienna Góra, Gminy Kamienna Góra, Gminy Stare Bogaczowice oraz Uzdrowiskowej Gminy Miejskiej Szczawno-Zdrój".

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu

REKLAMA