aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

spis rolny

Rolniku SPISZ SIĘ !!!
Nie odkładajmy spisu na później, ponieważ, w skali całego kraju, jest to ogromne przedsięwzięcie i bardzo duże wyzwanie dla każdej z gmin. Użytkownicy gospodarstw rolnych mają możliwość i obowiązek samospisu przez Internet na stronie https://spisrolny.gov.pl
Mamy już miesiąc październik, co znaczy, że część rolników, w ramach obowiązku, zdążyła się już spisać przez Internet.
Część z Państwa spisała się za pośrednictwem infolinii, na której codziennie dyżurują pracownicy urzędów statystycznych.
Po raz kolejny przypominamy, że w siedzibie Urzędu Miasta Lubawka na parterze utworzone zostało ogólnodostępne stanowisko komputerowe, gdzie w obecności przeszkolonego pracownika, można wypełnić elektroniczny formularz spisowy podając dane dotyczące swojego gospodarstwa.
W momencie pojawienia się problemów z samodzielnym wypełnieniem formularza, w celu uzyskania pomocy, można zadzwonić na infolinię pod nr tel. 22 279 99 99 lub do najbliższego Urzędu Statystycznego.
Nie odkładajmy spisu na później, ponieważ, w skali całego kraju, jest to ogromne przedsięwzięcie i bardzo duże wyzwanie dla każdej z gmin.
Użytkownicy gospodarstw rolnych mają możliwość i obowiązek samospisu przez Internet na stronie https://spisrolny.gov.pl. Warto z tego przywileju skorzystać.
Aby spis przebiegł sprawnie i zajął jak najmniej czasu warto wcześniej przygotować dane według załączonej tabelki - Pobierz

 

REKLAMA