aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. luxmed

W mammografii finansowanej przez NFZ w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi można wziąć udział niezależnie od miejsca zamieszkania i bez skierowania lekarskiego.

fot. WOK

Cześć dzieciaki
Zbliżają się ferie zimowe i choć są inne niż wszystkie, chcemy się z Wami spotkać.
Zapraszamy Was do wspólnej zabawy, kreatywnie spędzicie z nami czas, nauczymy, jak wykonać niecodzienne przedmioty, ozdoby, także żywe. Będziemy również ćwiczyć. Zdradzimy Wam kilka ciekawych ruchów, pokażemy tajniki kuglarstwa.

fot. Stara Kopalnia Wałbrzych

Stara Kopalnia w Wałbrzychu zaprasza na Górnicze Ferie Zimowe w formie online! Zajęcia edukacyjne będą się odbywać od 4 stycznia i będą skierowane zarówno do grup, jak i do osób indywidualnych.

polkolonia

Harcerze organizują dwa turnusy półkolonii dzieci z Lubawki, Kamiennej Góry i okolic. Spotkania z superbohaterami odbywać się będą w szkole w Lubawce.

Kamienna Góra - badania mammograficzne

W mammografii finansowanej przez NFZ w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi można wziąć udział niezależnie od miejsca zamieszkania i bez skierowania lekarskiego.

fot. Marcin Trzpiot

Na najbliższy piątek zaplanowano premierę 3 utworów zespołu Mindless (rock/grunge) nagranych w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. To początek 3. edycji projektu “setka w teatrze”, w ramach którego zrealizowano do tej pory 17 sesji z udziałem 14 zespołów.

fot. Marcin Trzpiot

Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w 6. edycji konkursu na najlepsze recenzje albumów muzycznych. Termin nadsyłania prac upłynie 29 stycznia a wcześniej premierę będą miały specjalne “sesje live” z udziałem świdnickich artystów.

krzeszow

Krzeszowskie opactwo opublikował plan uroczystości związanych z Bożym Narodzeniem i Nowym Rokiem.

fot. opactwo.eu

Jutro (piątek, 18 grudnia) w krzeszowskim opactwie obchodzone będzie Święto Światła – rocznicę odnalezienie Cudownej Ikony Matki Bożej Łaskawej po prawie 196 latach nieobecności.

Spotkania w Księgarni Czarodziejska Góra Sokołowsko

Już w najbliższy piątek, 18 grudnia o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie Księgarni Czarodziejska Góra Online Sokołowsko. Naszym gościem będzie wybitny, popularny krytyk filmowy i filmoznawca Michał Oleszczyk, autor podcastu filmowego Spoiler Master – podcast do słuchania po filmie.

REKLAMA