aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Źródło: unsplash.com

Zastanawiasz się nad zakupem AC? Przeczytaj! Jeśli chcesz, aby Twoje auto było w pełni chronione w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń, warto posiadać nie tylko obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne, ale również autocasco. Masz już swoje OC i nie wiesz, czy możesz dokupić AC? Sprawdziliśmy!

fot. lh

Sprawdź, co mówi się na forach o karmach hypoalergicznych dla psów z alergią pokarmową. Jaką karmę dla psa alergika wybrać? Która cieszy się najlepszą opinią?

Spółka Mieszkaniowa Kamienna GóraSpółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. w Kamiennej Górze z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami poszukuje: 

Technik prac biurowych

Bank Spółdzielczy

Bank Spółdzielczy w Kamiennej Górze
zatrudni pracownika na stanowisko: referent ds.księgowości

Szczegóły https://bskamgora.pl/oferta-pracy-3/

Poszukuję opieki dla seniora- 88 lat w Kamiennej Górze (ul. Korczaka- dawne sanatorium) w zakresie dziennym na ok 8 godzin.

Poszukuję pilnie ekipy budowlanej z okolic Kamiennej Góry do budowy domu. Proszę o kontakt sms. Oddzwonię. 794 643 202.

fot. wp

Czasami proste rozwiązania mogą być naprawdę skuteczne, ale też tanie. Tę zasadę należałoby wprowadzić choćby w przemyśle. Jednocześnie trzeba zdawać sobie sprawę, że nie musi być to bardzo trudne, gdyż wystarczy zastosować pneumatykę. Warto na jej temat dowiedzieć się więcej i poznać walory tego rozwiązania.

lo
Zobacz film promujący szkołę

fot. wp

Na rynku w ostatnim czasie można znaleźć bardzo duży wybór różnorodnych alkomatów. Coraz więcej osób decyduje się na ich zakup, ponieważ to dzięki nim możemy szybko i skutecznie zbadać zawartość alkoholu w naszym organizmie. Gdzie możemy takie urządzenia kupić?

fot. lh

Każdy region na świecie posiada swoje własne, charakterystyczne wyroby. W Polsce również wytwarzane są regionalne sery wyróżniające się oryginalnym wyglądem, smakiem i aromatem. Każdy z nich powstaje według tradycyjnej receptury przekazywanej z pokolenia na pokolenie. O jakie sery chodzi? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w artykule poniżej.

REKLAMA