aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

smSpółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. w Kamiennej Górze jako zarządca nieruchomości ogłasza o wszczęciu postępowania rekrutacyjnego na stanowisko Administrator.

smSpółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. w Kamiennej Górze jako zarządca nieruchomości ogłasza o wszczęciu postępowania rekrutacyjnego na stanowisko Inspektor ds. technicznych.

dcrDolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. Kamienna Góra ul. Janusza Korczaka 1
zatrudni

Chełmsko Śląskie - rezydencja Zadrna

Wywiad z Joanną Ptaszkowską kierownikiem do spraw sprzedaży i marketingu w Rezydencja Zadrna w Chełmsku Śląskim.

dcrDolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. Kamienna Góra ul. Janusza Korczaka 1
zatrudni

specjalistę ds. zamówień publicznych

dcrDolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. Kamienna Góra ul. Janusza Korczaka 1

zatrudni

specjalistę ds. inwestycji

18 lh

Uznaje się, że optymalna wysokość biurka przeznaczonego dla dziecka w wieku wczesnoszkolnym (6-7 lat), które ma 115-125 cm wzrostu, to 55-60 cm. W związku z tym wybór powinien być uzasadniony wzrostem użytkownika. Odpowiednio dobrane biurko ma wpływ na komfort nauki i prawidłową postawę podczas siedzenia. Dlatego nie może być za małe, ani też zbyt duże. Dobrym rozwiązaniem jest zakup biurka z regulowaną wysokością.

kondolencje

fot.. wp

Dzisiejszy świat jest wyjątkowo dynamiczny i wiele osób wciąż poszukuje swojego miejsca na ziemi. W Polsce dużym zainteresowaniem cieszy się chociażby Warszawa, która nadal jest jednym z najchętniej wybieranych kierunków wewnątrzkrajowej migracji. Ma to swoje przełożenie także na wirtualną rzeczywistość, w której znajdziemy chociażby lokalne portale informacyjne. Jednym z nich jest serwis Nabemowie.pl, który skupia się zarówno na zachodniej części Warszawy, jak i całek stołecznej aglomeracji. Co znajdziemy na jego łamach?

fot. wp

Rozwój budownictwa i nowoczesnych technologii, związanych z tą dziedziną przemysłu, prowadzą do tworzenia coraz to nowszych rozwiązań i zaawansowanych produktów. Firma SOPREMA jest światowym liderem w dziedzinie innowacyjnych pomysłów, a co za tym idzie produkcji systemów, które codziennie wspierają budownictwo na świecie. Jakie rozwiązania globalne są najbardziej pożądane?

REKLAMA

ds21