aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Jak informuje wrocławski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, zakończony został wykop pod krótszy z tuneli powstających na drodze ekspresowej S3 między Bolkowem a Kamienną Górą.

 kondolencje

policja

Dzisiaj (niedziela, 9 maja) po godzinie 15 w Marciszowie a skrzyżowaniu drogi w kierunku Kaczorowa oraz drogi z Wieściszowic doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Krzeszów - zjazd motocyklowy

Kilkuset motocyklistów przyjechało dzisiaj (niedziela, 9 maja) do Krzeszowa. Na terenie opactwa odbywa się VIII Zjazd Motocyklowy.

kondolencje

IMGW-PIB wydał ostrzeżenia meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 20:00 9 maja do 10:00 10 maja.

Adam Blicharski

Dzisiaj (niedziela, 9 maja) rano zmarł Adam Blicharski, zastępca burmistrza Kamiennej Góry. Od kilku tygodni poważnie chorował.

fot. użyczone

Dwunastoletni chłopiec przetransportowany został śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala we Wrocławiu. Dziecko porażone zostało prądem.

Aktualizacja 9.05.2021.

fot. policja Kamienna Góra

Kilka godzin temu pisaliśmy o kierującym BMW, znajdującym się pod wpływem narkotyków, a tu trafia się następny, który w godzinach szczytu, gdy ruch w mieście mamy całkiem spory, postanowił pojeździć ze znajomymi swoim VW Golfem, nie posiadając wymaganych uprawnień oraz znajdując się pod wpływem amfetaminy bądź metamfetaminy.

policja

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze w dniu dzisiejszym o godz. 12:00 pożegnali mł. asp. Michała Kędzierskiego z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu, który zginął służąc Ojczyźnie. Wspólnie z nami cześć Jego pamięci oddali Koledzy Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze.

REKLAMA