aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 21 października 2021 r. na Hali Sportowej w Lubawce odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w unihokeju w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt, oraz chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.

MOS Kamienna Góra

Dnia 19 października 2021 r.  roku na Hali Sportowej w Lubawce odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w unihokeju w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopców.

Kolejka 10 - 16-17 października

Kolejka 9 - 16-17 października

Bóbr Marciszów : Czarni Strzyżowiec

W rozgrywkach piłkarskiej klasy A Bóbr Marciszów podejmował dzisiaj Czarnych Strzyżowiec. Drużyny nie stworzyły pięknego widowiska. Na ostateczny wynik ogromny wpływ miała postawa bramkarza gości.

I Branżowy Turniej Siatkówki

W sobotę odbył się zorganizowany przez LKS Pagaz Cystersi Krzeszów I Branżowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Kamiennogórskiego.

AMS Mini Volley Kamienna Góra

Dzisiaj w Kobierzycach zawodniczki Akademii Młodego Siatkarza "MINI VOLLEY" z Kamiennej Góry brały udział w turnieju minisiatkówki w ramach cyklu Volleymania Dolny Śląsk.

fot. MKS Chełmsko Śląskie

Trampkarze MKS Chełmsko Śląskie rozegrali dzisiaj mecz dziewiątej kolejki IV ligi okręgowej trampkarzy.

Czadrów - Górska Kamiennogórska

Rozpoczęła się Górska Kamiennogórska, maraton górski, którego trasa wytyczona została na terenie powiatu kamiennogórskiego.

Aktualizacjq 16:15

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 13 października 2021 roku w sali gimnastycznej w Pisarzowicach odbyły się zawody indywidualne w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Dzieci, oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

REKLAMA

ds21