aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

policja Kamienna GóraKamiennogórscy policjanci zapraszają wszystkich seniorów do kolejnego spotkania z cyklu "Senior Online", które odbędzie się 6 grudnia 2021 roku w godzinach od 9.00 do 9.30. Gościem specjalnym będzie pani Iwona Szymańska Starościna Uniwersytetu III Wieku w Lubawce.

fot. WOK

To będzie niesamowite i przede wszystkim magiczne show. 13 grudnia Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza na Świąteczne Magic Show w wykonaniu jednego z najlepszych iluzjonistów w kraju. Na scenie pojawi się Bartosz Lewandowski, finalista programu „Mam Talent”.

 wok

To jedna z tych nieoczywistych propozycji, na które zaprasza Wałbrzyski Ośrodek Kultury. W każdy poniedziałek w ośrodku na terenie Starej Kopalni spotykają się miłośnicy szermierki. Do grupy może dołączyć każdy! Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia.

pttk PTTK oddział Ziemi Kamiennogórskiej organizuje mikołajkową wyprawę do czaskiej Pragi. Zapisy w czwartek w biurze PTTK.

 lubawka jarmark

Już w najbliższy weekend (4 i 5 grudnia) na lubawskim rynku odbędzie się Lubawski Jarmark Bożonarodzeniowy. Na scenie zaprezentują się lokalni artyści. Stoiska rękodzielnicze dostępne będą od godz. 11:00 do 19:00.

fot. umkg

W okresie świątecznym przygotowaliśmy w Kamiennej Górze sporo atrakcji. Chcemy, aby ten czas był w mieście wyjątkowy. Spotykamy się na rynku w dniach 10 - 12 grudnia.

ŚOK

Koncertem “Kora” w wykonaniu Ralpha Kaminskiego Świdnicki Ośrodek Kultury rozpocznie kolejną edycję Świdnickich Recenzji Muzycznych. Występ odbędzie się 19 grudnia w sali teatralnej ŚOK a już w styczniu kolejne wydarzenia w ramach projektu.

opactwo.eu

Najprawdziwszy bożonarodzeniowy jarmark w duchowej stolicy Dolnego Śląska. Kilkunastu wystawców, muzyka i wyjątkowa atmosfera – w oczekiwaniu na święta spędźcie z nami weekend i znajdźcie wymarzone upominki dla swoich bliskich. Zapraszamy zarówno odwiedzających jak i wystawców.

Szlachetna Paczka

Otwarcie Bazy Rodzin Szlachetnej Paczki to moment w roku, w którym na stronie www.szlachetnapaczka.pl publikowane są historie tysięcy potrzebujących rodzin, do których dotarli wolontariusze. W tym roku baza zostanie otwarta 13 listopada (sobota) o godzinie 8 rano. Od tej chwili, przez cztery tygodnie, każdy może wejść na stronę i wybrać rodzinę, której chce pomóc. To proste! Zbierz bliskich, kolegów z pracy czy szkoły i wspólnie przygotujcie Szlachetną Paczkę, która stanie się realnym, skrojonym na miarę potrzeb wsparciem dla wybranej rodziny. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc wolontariusza.

ŚOK

9 grudnia w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury czeka nas niecodzienny występ, łączący monodram i koncert, w wykonaniu uwielbianego przez fanów, polsko-duńskiego artysty, byłego jurora, wiecznego marzyciela – Czesława Mozila!

REKLAMA