aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. UM Kamienna Góra

Miasto Kamienna Góra zaprasza dorosłych i dzieci do udziału w biegu RUNPARK Kamienna Góra. Udział w zawodach jest bezpłatny.

luxmedLUX MED Diagnostyka zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne dla Pań w wieku 50-69 lat finansowane przez NFZ w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi. Badania można wykonać w dowolnej lokalizacji, niezależnie od miejsca zamieszkania i bez skierowania lekarskiego.

LubawSKI Stok Narciarski

W weekend rusza LubawSKI Stok Narciarski. Inauguracyjna jazda odbędzie się w piątek, 27 stycznia o godz. 17:00.

Kamienna Góra, ferie

Program ferii zimowych w Kamiennej Górze przygotowany przez miasto Kamienna Góra i miejskie instytucje kultury: Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze, Miejską Bibliotekę Publiczną w Kamiennej Górze, Centrum Kultury w Kamiennej Górze oraz Miejskie Centrum Kultury Fizycznej.

Opawa, Patrol Graniczny 4

Ruszyły zapisy na Patrol Graniczny 4. Zawody dla rowerzystów i biegaczy tradycyjnie odbędą się w Opawie.

Lubawka, półkolonia, harcerze

Górska Kamiennogórska

Górska Kamiennogórska zaprasza na kolejną wędrówkę. Tym razem w marcu, do pokonania będzie ok. 30 km.

Kino za Rogiem, Krzeszów
gmina Kamienna Góra, ferie, CBK

Centrum Biblioteczno- Kulturalne gminy Kamienna Góra opublikowało plan zajęć na ferie. Ferie zdominują spotkania z Harrym Potterem. Dodatkowo zaplanowano wycieczki.

fot. WOK

To będą dwa tygodnie pełne dobrej zabawy, ciekawych wyjazdów i kreatywnych zajęć. Nie przeszkodzi nam nawet brak śniegu… choć liczymy, że w czasie ferii biały puch jednak się pojawi. Wałbrzyski Ośrodek Kultury, nie bacząc na pogodę, zaprasza na „Zimowe wariacje z WOK”! Oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 7 do 13 lat.

REKLAMA